Menü
Sepetim

Fanus

Marka: Fanus Model: SRK001
Sirkelerimizin sırrı doğal meyveden kesme, odun ateşinde pişirme ve doğal fermantasyondur. Kültür kullanılmadan geleneksel usullere uygun 1 yıl fermente edilerek üretilir. Yabani olarak yetişen alıç, kırmızı yada koyu sarı renkli ,mayhoş tada sahip dikenli bir ağaçtır. Fanus Alıç sirkesi, alıç meyve..
Marka: Fanus Model: fo1000
Gece gündüz demeden yanımızda olan annelerimizin daha sağlıklı ve daha enerjik olması için Anneler gününe özel Canım Annem yazılı organik ballar Gramaj: 850 g..
Marka: Fanus Model: fa132
Öncelikli olarak şunu söyleyelim arısütü saf halinde buzdolabında saklanması gerekir.Arısütü bal ile karıştırıldıktan sonra buzdolabında saklanma zorunluluğu yoktur.Çünkü bal arısütünü korur, bozulmasını ve değerlerini yitirmesini engeller.Elbette ki karışımları buzdolabında saklayabilirsiniz ama bu..
Marka: Fanus Model: fezm106
Kaliteli mevsimlik cevizlerle, katkısız doğal Fanus çiçek balımızı bir araya getirdik ve ortaya enerji deposu besleyici süper bir lezzet çıktı. %70 Ceviz, %30 Çiçek Balı içeren Fanus Ballı Ceviz Ezmesi kahvaltılarınızın ve ara öğünlerinizin vazgeçilmezi olmaya aday. Gramaj: 300 g..
Marka: Fanus Model: fezm104
%30 bal ve %70 fındık içeren Fanus Ballı Fındık Kreması lezzetiyle ve doğallığıyla katkısız kahvaltılık arayanlar için ideal bir lezzettir. Gramaj: 300 g..
Marka: Fanus Model: fezm112
Fanus Ballı Fıstık Ezmesi, özenle seçtiğimiz kaliteli yer fıstıkları ve çiçek balın kullanılarak hazırlanmıştır. İçeriğinde %70 Yer Fıstığı %30 çiçek balı bulunan ürünümüz besleyici, lezzetli ve protein kaynağıdır. Kahvaltılarında katkısız ve doğal fıstık ezmesi arayanlar ve spordan önce veya sonra..
Marka: Fanus Model: fezm103
Fanus Ballı Haşhaş Ezmesi en doğal ve lezzetli ballarımız ile harmanlanan haşhaş ezmesi üretilmiştir. Gramaj: 300 g..
Marka: Fanus Model: bp105
Türkiye'nin 4 bir yanını karış karış geziyoruz, arıcılarımızın ürettiği ballardan numuneler topluyoruz. Tadını, kokusunu, aromasını beğendiğimiz balları laboratuara yolluyoruz.Analiz sonucu da uygun gelince ballarımızı alıyoruz.Tesisimize getirip bir güzel harmanlıyoruz.Neden mi ? Çünkü Erzurum'daki..
Marka: Fanus Model: SRK012
Salatalarınıza ve yemeklerinize bambaşka bir aroma katacak Fanus Balzamik Sirke, mevsiminde toplanan üzümlerin geleneksel yöntemlerle işlenmesiyle elde edilmiştir. Gramaj: 500 g..
Marka: Fanus Model: SRK002
Sirkelerimizin sırrı doğal meyveden kesme, odun ateşinde pişirme ve doğal fermantasyondur. Kültür kullanılmadan geleneksel usullere uygun 1 yıl fermente edilerek üretilir. Fanus Böğürtlen Sirkesi, böğürtlen meyvesinin kabuk , çekirdek ve yapraklarıyla birlikte parçalanmasından sonra hiçbir kimyasal ..
Marka: Fanus Model: ft101
“Biz ürettik neşeyle, siz de tüketin keyifle” Fanus olarak organik ve doğal ürünler üretim ve satışı konusundaki uzun yıllar sonucu elde etiğimiz tecrübemizi siz değerli müşterilerimize sanal ortamda da aktarmaya devam ediyoruz. Gramaj: 600 g..
Marka: Fanus Model: fa110
Bu çam balına salgı balı da derler neden diye merak ettiniz mi hiç ? Çünkü çam balının nektarını arılarımız çam ağacının kendisinden değil kabuklarının altında yaşayan koşnil adlı böceğin çam ağacının kabuğunun altındaki sıvıyı yiyerek salgıladığı nektardan alırlar.Onun için adı salgı balıdır. Ege b..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 71 (6 Sayfa)
Sitemizde kullanımı kolaylaştıran teknoloji ve çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası.