Menü
Sepetim

Eğitici Grup Oyunları

Marka: BELEDUC Model: BL-22421
*Kutu ölçüsü, 22,5x22,5x5 cm'dir. *Küçük uğur böceği harika çiçek için, çiçek sapı boyunca yukarı gitmek istiyor. Ama oyuncu egzersizleri emekleme yardımı olmadan bunu yapamaz. Onu üstüne almak için ilk yardımcısı siz olun. *5 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için uygundur. *En fazla 2-6 çocuk oynay..
Marka: BELEDUC Model: BL-22703
*Kutu ölçüsü 38x27x5 cm'dir. *5 yaş üstü çocuklar ve yetişkinler için uygundur. *En fazla 2-6 çocuk oynayabilir. *74 Parçadan oluşmaktadır. *Dünya'da gezmeniz için Mai-Lin, Finn, Ami, Pepe, Leila ve Jamal size eşlik ediyor. Onların seyahatleri sırasında, çocuk yeni arkadaşlar edinebilmeyi, birlikte ..
Model: HP-5526
*Ürün Paketi 40x15x26 cm ölçülerindedir.*25 Parçadan oluşmaktadır.*Zeka geliştirici oyuncaklar ve kavram geliştirici oyuncaklar seçmeniz çocukların gelişimine önemli ölçüde katkı sağlayacaktır.*Çocuklarınızın el ve göz koordinasyonunu sağlar.*El becerilerinin ve zekasının gelişimine yardımcı olur.*A..
Model: ROT243709
Logo Oyunları - 123   Rakamları eğlenerek öğreneceğiz.   Zarı at ve gelen sembol ile eşleşen kartı bul.   Üzerindeki zar resmi, parmak resmi ve sayı bulunan puzzle kartı parçasından hangisine ihtiyacın var?   Doğru parçayı bul ve kartına yerleştir, herkesten önce bitir, oyunu kazan!  Ürün Kodu..
Marka: RAVENSBURGER Model: ROT243600
Logo Oyunları - Zoo   Küçük çocuklar için hazırlanmış olan bu sevimli ve eğitici oyunda, 12 hayvan ve bu hayvanların yavrularını bulacaksınız. Bütün küçükler gibi bu sevimli yavrular da bazen kendi başlarına gezintiye çıkıyorlar. Fakat büyük puzzle parçalarından oluşan bu birleştirme oyunu sayesin..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
//-->
Sitemizde kullanımı kolaylaştıran teknoloji ve çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası.