Menü
Sepetim

Blok & Beceri Oyunları

Marka: DOLU Model: DL-6016
Caretta Bul-Tak 12 AY VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN UYGUNDUR. KAPLUMBAĞANIN ÜZERİNDE 5 FARKLI GEOMETRİK ŞEKİL VARDIR. 10 ADET FARKLI RENKLERDE GEOMETRİK BLOK İÇİNDEDİR. TEKERLEKLİDİR. ÇOCUKLARIN ZEKA GELİŞİMİNİ DESTEKLER...
Marka: DOLU Model: DL-6017
Caretta Deluxe Bloklar 20 Parça Tekerlekli kaplumbağa figürü çocuğunuzun hem zeka hem hayal gücünü ve de el koordinasyonunu geliştirici, erken gelişimini sağlayıcı ve eğlendirici tak-çıkar renkli bloklar içermektedir. Toplam 20 parça bloktan oluşmaktadır. 74x50x57,5 cm ölçülerindedir..
Marka: DEDE Model: DD-03144
Click Clack Puzzle   Özel tasarım parçalar birbirine geçirilerek, minikler hayal dünyalarındaki tüm şekil ve nesneleri oluşturabilir. Renkli parçalar çocukların ilgisini çekmesini sağlar. Parçalar yüksek kaliteli plastikten, sorunsuz uyum içerisinde üretilmiştir. 100'lerce farklı şekil çok kolay ..
Marka: AKAY Model: AKY-TN0021P
CONSTRACTION YAPI BLOKLARI POŞETLİ   57 parçadan oluşmaktadır.   Kazanımları El göz koordinasyonu Zeka gelişimi Parça bütün ilişkisi  ..
Model: HP-0910
*Ürün 2x2x12 cm ölçülerindedir. *Ürün Paketi 4x4x31 cm ölçülerindedir. *12 Parçadan oluşmaktadır. *Çocuklarınıza dinazorların isimlerini ve nasıl ses çıkardıklarını öğretin. *Tamamı ahşap malzemeden üretilip, su bazlı boya kullanılmıştır. *1 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur...
Model: HP-0904
*Ürün 2x2x12 cm ölçülerindedir. *Ürün Paketi 4x4x31 cm ölçülerindedir. *15 Parçadan oluşmaktadır. *Çocuklarınıza geometrik şekillerin isimlerini öğretin. *Çocukların eğlenerek oynadığı ahşap bloklar miniklerin hayal gücü gelişimine katkı sağlamaktadır. * Ahşap blokları üst üste alt alta veya faklı y..
Marka: VİGA TOYS Model: VG-50344
Vigatoys Bultak Kamyon *Ürün 27x13x12 cm ölçülerindedir. *9 parçadan oluşmaktadır. *Canlı ve dikkat çekici renkler konsantre yeteneğini geliştirmek için kullanılmıştır. *El becerilerinin ve zekasının gelişimine yardımcı olur . *Küçük yaştaki çocuklarımızın bu tür oyuncakları ağızlarına alabilece..
Marka: VİGA TOYS Model: VG-50345
VIGATOYS Nuh'un Gemisi *Ürün 34x26x17 cm ölçülerindedir. *2 aslan, 2 inek ve 2 fil, 2 kedi, 2 at, 2 zürafa, 2 martı, Nuh, eşi, ark toplam 17 bloktan oluşmaktadır. *Martılar Manyetik yapısından dolayı geminin çatısında durabilir. *Geminin arka kısmındaki kapaktan hayvan..
Marka: VİGA TOYS Model: VG-56164
*Ürün 25x16x8 cm ölçülerindedir. *Toplam 48 Parçadan oluşmaktadır. *4 ana renkten oluşan renkli üçgenler, kareler, dikdörtgen, daire gibi kavramlar yelpazesine sahip bir üründür. *Çocuğunuzla birlikte geçirdiğini süre hem duygusal gelişimlerine katkıda bulunacak hemde eğlenerek oyunla öğrenmesini de..
Marka: VİGA TOYS Model: VG-50450
VIGATOYS Hayvan Karnavalı *Bu oyun, yüksek kaliteli kontrplak ve Avrupa kayın tahtasından yapılan 4 ahşap paneller ve 36 parça hayvan blok ve 2 adet zardan oluşmaktadır. *Farklı renk ve hayvanları tanımak, çocukların yeteneklerini geliştirmek ve hızlı bir tepki yanı sıra takım çalışması yeteneği uy..
Marka: VİGA TOYS Model: VG-59164
*Ürün 39x29x8 cm ölçülerindedir. *42 Parçadan oluşmaktadır. *Çocukların eğlenerek oynadığı ahşap bloklar miniklerin hayal gücü gelişimine katkı sağlamaktadır. *Ahşap blokları üst üste alt alta veya faklı yönlerde bir araya getirerek ilginç şekiller oluşturabilirsiniz. *Ürün kutusu miniklerin oyun so..
Marka: VİGA TOYS Model: VG-59165
*Ürün 39x29x8 cm ölçülerindedir. *46 Parçadan oluşmaktadır. *Çocukların eğlenerek oynadığı ahşap bloklar miniklerin hayal gücü gelişimine katkı sağlamaktadır. *Ahşap blokları üst üste alt alta veya faklı yönlerde bir araya getirerek ilginç şekiller oluşturabilirsiniz. *Ürün kutusu miniklerin oyun so..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
//-->
Sitemizde kullanımı kolaylaştıran teknoloji ve çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası.