Menü
Sepetim

Yapboz & Puzzle Oyunları

Marka: BEMİ TOYS Model: BT-1970
3D Rakamlı Kedi Puzzle *10 Parçadan oluşmaktadır. *Ahşap Puzzle Bloklar çocukların algılama, karar verme, deneme-yanıma ve başarma duygularının gelişimine katkı sağlar. *El becerilerini geliştirmeye ve kas gelişimlerine yardımcı olur. *2 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur...
Marka: BEMİ TOYS Model: BT-1963
3D Rakamlı Tavşan Puzzle *10 Parçadan oluşmaktadır. *Ahşap Puzzle Bloklar çocukların algılama, karar verme, deneme-yanıma ve başarma duygularının gelişimine katkı sağlar. *El becerilerini geliştirmeye ve kas gelişimlerine yardımcı olur. *2 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur...
Marka: BELEDUC Model: BL-17058
*Puzzle; 14x29x7 cm ölçülerindedir. *13 parçadan oluşmaktadır. *Ahşap zemin üzerine farklı ebatlardaki insan figürleri yerleştirilir. *Karşılaştırma ve kombinasyon yeteneğini geliştirir. *Hayal gücünün gelişmesini sağlar. *Konsantrasyon ve el becerilerinin gelişmesinde önemli rol oynar. *3 yaş ve üz..
Marka: BELEDUC Model: BL-10142
*Ürün 14,3x14,5 cm ölçülerindedir.*2 yaş ve üstü çocukların kullanımı için uygundur.*Çocuklarımızın eğlenmesi, yararlı bir çocukluk dönemi geçirmesi ve bu dönemi anımsaması, eğlenirken öğrenmesi, öğrenirken eğlenmesini sağlamak amacıyla üretilmiştir.*Puzzlelar geniş resim seçenekleri, farklı tasarım..
Marka: BELEDUC Model: BL-10141
*Ürün 14,3x14,5 cm ölçülerindedir. *2 yaş ve üstü çocukların kullanımı için uygundur. *Çocuklarımızın eğlenmesi, yararlı bir çocukluk dönemi geçirmesi ve bu dönemi anımsaması, eğlenirken öğrenmesi, öğrenirken eğlenmesini sağlamak amacıyla üretilmiştir. *Puzzlelar geniş resim seçenekleri, farklı tasa..
Marka: BELEDUC Model: BL-17024
*Puzzle;15x30cm ölçülerindedir. *4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. *Ürün içerisinde 27 adet aksesuar bulunmaktadır. *Ahşap zemin üzerine farklı ebatlardaki insan figürleri yerleştirilir. *Bir bebeğin oluşumunu ve bir annenin hamilelik sürecini bir çocuga anlatmak o kadar kolay değil..
Marka: BELEDUC Model: BL-17051
*Puzzle; 15x15cm ölçülerindedir. *4 yaş ve üstü çocukların kullanımı için uygundur. *Çocuklarımızın eğlenmesi, yararlı bir çocukluk dönemi geçirmesi ve bu dönemi anımsaması, eğlenirken öğrenmesi, öğrenirken eğlenmesini sağlamak amacıyla üretilmiştir. *Puzzlelar geniş resim seçenekleri, farklı tasarı..
Marka: BELEDUC Model: BL-17057
*Puzzle; 15x15cm ölçülerindedir. *4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. *30 Parçası vardır. *Bu puzzle da her katman pirincin nasıl yetiştirilip sofralara kadar geldiği süreci gösterir. *Bu oyun çocuğun hangi yönlerini geliştirmektedir, *Eşleştime ve birleştirme yeteneğini geliştirir. *..
Marka: BELEDUC Model: BL-17040
Puzzle; 15x15cm ölçülerindedir. *4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. *30 parçadan oluşmaktadır. *Bu puzzle da çileğin her katmanda gelişimini ve büyümesini gösterir. *Eşleştirme ve birleştirme yeteneğini geliştirir. *Hayalgücünü geliştirir. *Konsantrasyonu ve içsel rahatlama sağlar...
Marka: BELEDUC Model: BL-17039
Puzzle; 15x15cm ölçülerindedir. *4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. *30 parçadan oluşmaktadır. *Bu puzzle da elma nın her katmanda gelişimini ve büyümesini gösterir. *Eşleştirme ve birleştirme yeteneğini geliştirir. *Hayalgücünü geliştirir. *Konsantrasyonu ve içsel rahatlama sağlar...
Marka: BELEDUC Model: BL-17044
*Puzzle; 15x15cm ölçülerindedir. *4 yaş ve üzeri çocukalrın kullanımı için uygundur. *30 Parçası vardır. *Bu puzzle da havucun her katmanda gelişimini ve büyümesini gösterir. *Eşleştirme ve birleştirme yeteneğini geliştirir. *Hayalgücünü geliştirir. *Konsantrasyon ve içsel rahatlama sağlar. *Bu puzz..
Marka: BELEDUC Model: BL-17036
*Puzzle; 21x21cm ölçülerindedir. *4 yaş ve üstü çocukların kullanımı için uygundur. *Çocuklarımızın eğlenmesi, yararlı bir çocukluk dönemi geçirmesi ve bu dönemianımsaması, eğlenirken öğrenmesi, öğrenirken eğlenmesini sağlamak amacıyla üretilmiştir. *Puzzlelar geniş resim seçenekleri, farklı tasarım..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 57 (5 Sayfa)
//-->
Sitemizde kullanımı kolaylaştıran teknoloji ve çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası.