Menü
Sepetim

İlgi Köşeleri

Marka: OSCAR Model: E-MA005
*Çeşitli deneylerde ve mıknatıs eğitiminde kullanılır. *21cm boyunda kuzey ve güney kutupları belirli mıknatıstır. *Gövdesi plastikten imal edilmiştir. *8 Yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur...
Marka: EDU Model: E-MK050
*Parlak ve doğal renkler kullanılmıştır. *Sökülüp takılabilen 11 parçadan oluşmaktadır. *Büyük İnsan Vücudu 50 cm boyutundadır. *Talimat el kitabı mevcuttur. *Çok gerçekçi olup çocuklara insan anatomisini tanıtır. *Anaokulu ve kreşlerde fen doğa köşelerinin vazgeçilmez ekipmanıdır. *İnsan vücudu mo..
Marka: OSCAR Model: 01.0051
01314 Sun-Rst-Hmy-Ev Aleti Ütü   Evde oyunlarla annelerini taklit eden küçük kızlar hem eğleniyor hem de annelerine yardım edecekler! Kızlar evcilik oyunlarındaki çamaşırlarını ütüye hazırlayabilecekler! Rol oyunları çocukların hayal gücü gelişimini destekler onların daha dikkatli ve sorumluluk sahi..
Marka: DOLU Model: DL-7102
Maxi Kamyon Pencereli Kutuda 36 Ay Ve Üzeri Çocuklar İçin Uygundur. 31 X 69 X 31 Cm. Ölçülerindedir. Kutuludur. Hafif Ve Dayanıklıdır...
Marka: SUNMAN Model: SNM-00002016
CRF-OYUN HAMUR SET HAMUR İŞİ 4X50GR.PARMAK HAMURLU 6PRÇ Crafy Hamur İşi ile oyununu bırakamayacaksınız! Rengarenk hamurlarla yeni şeyler yapabilir mutfakta ustalaşabilirsin! Hamur seti çocuğunuzun hayal gücünü zenginleştirecek ve el becerilerilerinin gelişmesine yardımcı olacaktır. Set içindeki akse..
Marka: SUNMAN Model: SNM-01002012
CRF-OYUN HAMUR SET ÇILGIN PİZZA 4X50GR.PARMAK HAMURLU 10PRÇ Çılgın Pizza İşi ile oyununu bırakamayacaksınız! Rengarenk hamurlarla yeni şeyler yapabilir mutfakta ustalaşabilirsin! Pizza seti çocuğunuzun hayal gücünü zenginleştirecek ve el becerilerilerinin gelişmesine yardımcı olacaktır. Set içindeki..
Marka: STEP2 Model: ST-7061
*Ürün 66x34x104 cm ölçülerindedir. *Ürün Paketi 53x55x62 cm ölçülerindedir. *Toplamda 30 parçadan oluşmaktadır. *Yemek pişirirken bulaşık yıkarken keyifli zaman geçirecek ve çok eyleneceksiniz. *İçinde elektronik yemek pişirme fırını, sesli mikrodalga fırın, çekmece, saklama kutusu, raf, buzdolabı v..
Marka: STEP2 Model: ST-8690
Küçük Aşçılar Mutfak ™ Bu Step2 mutfağı küçüklere mutfak becerilerini anlama imkanı veriyor! Bu oyun mutfağı, gerçekçi görünümlü bir granit tezgah ve en sevdiği yemekleri hazırlamak için küçük aşçılarımız için gerekli mutfak aletlerini içerir. Küçük çocuklar ve anaokulu öğrencileri, gerçek hayatta k..
Marka: STEP2 Model: ST-7060
*Ürün 86x38x103 cm ölçülerindedir. *Ürün Paketi 69x45x79 cm ölçülerindedir. *Toplamda 50 parçadan oluşmaktadır. *Profesyoneller için gerçekçi sınırsız eğlenceli bir tamir tezgahı. *Geniş çalışma yüzeyi, somunlar için vida delikleri içerir. *Çocuklarınız için kreasyon oluşturmalarına yardımcı olur, h..
Marka: STEP2 Model: ST-8910
*Ürün 66x34x104 cm ölçülerindedir. *Ürün Paketi 56x49x63 cm ölçülerindedir. *Toplam 29 Parçadan oluşmaktadır. *Yemek pişirirken bulaşık yıkarken keyifli zaman geçirecek ve çok eyleneceksiniz. *İçinde  elektronik yemek pişirme fırını, sesli mikrodalga fırın, çekmece, saklama kutusu, raf, buzdolabı ve..
Marka: STEP2 Model: ST-7678
LifeStyle ™ PartyTime Mutfak Bu Step2 Mutfak oyun zamanını parti zamanına döndürür! Bu oyun mutfağı, birden fazla çocuğun aynı anda oynaması için idealdir ve çoklu saklama alanlarına sahip çeşitli oyun özellikleri, mutfak aksesuarları ve maksimum eğlence için çeşitli gerçekçi efektlere sahiptir. ABD..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)
//-->
Sitemizde kullanımı kolaylaştıran teknoloji ve çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası.