Menü
Sepetim

Dikkat Gelişimi Oyuncakları

Marka: BELEDUC Model: BL-21007
*Ahşap kutu ölçüsü 25x25x12 cm'dir. *3 yaş ve üstü çocukların kullanımı için uygundur. *Çocukların eğlenerek oynadığı ahşap bloklar hayal gücü gelişimine katkı sağlamaktadır. *Ahşap blokları kartlara göre üst üste alt alta veya faklı yönlerde biraraya getirerek ilginç şekiller oluşturabilirsiniz. *8..
Marka: MOI LUDUS Model: MOI-317CASE36
*36+2 Parçadan oluşmaktadır.*Bu set çocukların mekaniğinin bazı basit ilkelerini öğrenmek için olanak sağlar.*Çocuklarımızın kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.*Çocuklarımızın eğlenmesi, yararlı bir çocukluk dönemi geçirmesi ve bu dönemi anımsaması, eğlenirken öğrenmesi, öğrenirken eğlenmesini ..
Model: HP-6304
*Ürün 22x6x22 cm ölçülerindedir. *32 Parçadan oluşmaktadır. *İçindekiler -1 Oyun tahtası -30 Renkli Çubuk (Turuncu: 2adet, Kırmızı: 4 adet, Mavi: 6pcs, Yeşil: 8 adet, Sarı: 10pcs) -1 adet zar bulunmaktadır. *Çubukların uzunluklarının karşılaştırılması mümkündür. *Mantık ve akıl yürütmede yardımcı ol..
Model: HR-73613
*Ürün asortilidir. *Siparş formunda istediğiniz modeli belirtin....
Marka: MOI LUDUS Model: MOI-308CASE18
*18 Parçadan oluşmaktadır. *Bu set çocukların mekaniğinin bazı basit ilkelerini öğrenmek için olanak sağlar. *Çocuklarımızın kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. *Çocuklarımızın eğlenmesi, yararlı bir çocukluk dönemi geçirmesi ve bu dönemi anımsaması, eğlenirken öğrenmesi, öğrenirken eğlenmesini..
Marka: MOI LUDUS Model: MOI-308CASE72
Logıca-72 Parça *72 Parçadan oluşmaktadır.*Bu set çocukların mekaniğinin bazı basit ilkelerini öğrenmek için olanak sağlar. *Çocuklarımızın kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. *Çocuklarımızın eğlenmesi, yararlı bir çocukluk dönemi geçirmesi ve bu dönemi anımsaması, eğlenirken öğrenmesi, öğrenir..
Model: QL-010(G)
*58 adet kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.*Yaratıcı zekayı destekler ve geliştirir.*Çocukların motor becerilerinin, el becerilerinin ve el-göz koordinasyonunun gelişmesine yardımcı olur.*Parçalarla oluşturdukları şekiller sayesinde çocukların hayal gücünün gelişmesine katkı sağlar.*Küçük çoc..
Marka: QUERCETTİ Model: Q-2402
*Ürün 31x26x1 cm ölçülerindedir.*4 şablondan oluşmaktadır.*Şablonlar sayesinde mümkün ressamlar olmak çok kolay.*Çocuklar eğlenirken motor becerilerini El becerilerini, el-göz koordinasyonunu, örüntü tanıma becerilerini ,görsel algılarını ve yapısal becerilerini geliştirirler.*Yaratıcı zekayı destek..
Marka: QUERCETTİ Model: Q-2415
*Toplam 1300 Parçadan oluşmaktadır. *4 renk, kırılmaz plastikten yapılmış 15 mm ø çiviler: kırmızı, sarı, yeşil ve mavi renkten oluşmaktadır. *Delikli panolara renkli plastik çiviler takılarak değişik şekiller oluşturulur *Yaratıcılık, dikkat ve parmak gelişimini desteklemesi açısından pedagoglarca ..
Marka: QUERCETTİ Model: Q-2421
*Toplam 2700 Parçadan oluşmaktadır. *4 renk, kırılmaz plastikten yapılmış çeşitli çaplı (10, 15 ve 20 mm) çiviler: kırmızı, sarı, yeşil ve mavi renkten oluşmaktadır. *Delikli panolara renkli plastik çiviler takılarak değişik şekiller oluşturulur. *Yaratıcılık, dikkat ve parmak gelişimini desteklemes..
Marka: QUERCETTİ Model: Q-2420
*Toplam 810 Parçadan oluşmaktadır. *4 renk, kırılmaz plastikten yapılmış 20 mm ø çiviler: kırmızı, sarı, yeşil ve mavi renkten oluşmaktadır. *Delikli panolara renkli plastik çiviler takılarak değişik şekiller oluşturulur. *Yaratıcılık, dikkat ve parmak gelişimini desteklemesi açısından pedagoglarca ..
Marka: QUERCETTİ Model: Q-2437
*Toplam 48 Karttan oluşmaktadır. *Mevcut kartlarla elde edilecek çeşitli şekiller sayesinde çocukların hayal güçlerini geliştirmeye yardımcı olur. *Çocuklarımızın kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. *Çocuklar eğlenirken motor becerilerini El becerilerini, el-göz koordinasyonunu, örüntü tanıma b..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)
//-->
Sitemizde kullanımı kolaylaştıran teknoloji ve çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası.