Menü
Sepetim

Okul Öncesi

Marka: OSCAR Model: 06.01.0054
Ahşap Manav Köşesi   Erken çocukluk döneminde sağlıklı oyuncak denince ilk akla gelen oyuncak grubu eğitici ahşap oyuncaklardır. Ancak ahşap oyuncaklar da kendi aralarında sağlığı koruma açısından ayrılırlar. Bunu ayırt etmenin en kolay yollarından birisi sağlık tarama testinden geçmiş olmasıdır. S..
Marka: PİLSAN Model: PLS-05203
-Kullanım Yaşı: 3 +yaş -Max Kapasite: 35 Kg -Hız 3,5-7 km/h -12 V 12 A Akü -2 x 12 V Arka Motorlar -12 V Şarj Cihazı -Termoprotector (Aşırı ısınmaya karşı devre koruma) -Akıllı anahtar sistemi (ışıklı) -Araç koltuk altındaki şarj soketinden veya şarj  aparatı ile haricinden şarj edilebilir -Söküleb..
Marka: SMOBY Model: SMB-810200
ARKADAŞ EVİ PLAYHOUSE VE MUTFAK Arkadaş evi ile çocuklarınız için daha geniş bir oyun alanı! Çocuklar yetişkinler gibi oyun oynamaktan ve yemek pişirmekten zevk alacaklar! Oyun evinde 1 tanesi önde 1 tanesi arkada toplam 2 kapı, 2 tane kepenk, 2 oturaklı piknik masası, bir tane zil ve saksı bulunur...
Marka: OSCAR Model: 06.01.AD-009
Pembe bardaklık Raflarınızı güzelleştirin. Bardaklarınızı düzenli hale getirin.  Dayanıklı malzemeden üretilmiştir.  ..
Marka: DOLU Model: DL-6011
*Oyuncak beyzbol sopası ve 2 adet oyuncak beyzbol topu ile birlikte gelen set ile çocuklar eğlenerek oynayacaklar.*Çocuklar en iyi atışlarını bu eğlenceli set ile yapacaklar.*Kas gelişimini ve spor yapma alışkanlıklarının kazanılmasına yardımcı olacak beyzbol seti.*Beyzbol sopası boyutu: 59 cm'dir.*..
Marka: PİLSAN Model: PLS-05205
-Kullanım Yaşı: 3 + Yaş -Max Kapasite: 35  Kg -Hız 3,5-7 km/h-12 V 12 Ah Akü -2 x 12 V Arka Motorlar -12 V Şarj Cihazı-Termoprotector (Aşırı ısınmaya karşı devre koruma) -Akıllı anahtar sistemi (ışıklı) -Panelde Müzik (SDcard, USB, FM Radyo) -Araç Depo Kapağından Şarj Edilir Şarj Aparatı (Akü Hari..
Marka: POLESIE Model: PS-4147
BÜYÜK KÜREK (UZUNLUK 50 CM) KIRMIZI..
Marka: OSCAR Model: E-MA005
*Çeşitli deneylerde ve mıknatıs eğitiminde kullanılır. *21cm boyunda kuzey ve güney kutupları belirli mıknatıstır. *Gövdesi plastikten imal edilmiştir. *8 Yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur...
Marka: EDU Model: E-MK050
*Parlak ve doğal renkler kullanılmıştır. *Sökülüp takılabilen 11 parçadan oluşmaktadır. *Büyük İnsan Vücudu 50 cm boyutundadır. *Talimat el kitabı mevcuttur. *Çok gerçekçi olup çocuklara insan anatomisini tanıtır. *Anaokulu ve kreşlerde fen doğa köşelerinin vazgeçilmez ekipmanıdır. *İnsan vücudu mo..
Marka: OSCAR Model: 01.0051
01314 Sun-Rst-Hmy-Ev Aleti Ütü   Evde oyunlarla annelerini taklit eden küçük kızlar hem eğleniyor hem de annelerine yardım edecekler! Kızlar evcilik oyunlarındaki çamaşırlarını ütüye hazırlayabilecekler! Rol oyunları çocukların hayal gücü gelişimini destekler onların daha dikkatli ve sorumluluk sahi..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 103 (9 Sayfa)
//-->
Sitemizde kullanımı kolaylaştıran teknoloji ve çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası.