Menü
Sepetim

Lego & Yapı Oyuncakları

Marka: MOI LUDUS Model: MOI-30402
*51 Parçadan oluşmaktadır.*Çocuklarımızın kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.*Çocuklarımızın eğlenmesi, yararlı bir çocukluk dönemi geçirmesi ve bu dönemi anımsaması, eğlenirken öğrenmesi, öğrenirken eğlenmesini sağlamak amacıyla üretilmiştir.*Bütün bu eylemler sırasında karşılaştırmalar yapmay..
Marka: ASYA Model: OS-24407
ANT BRICKS 164 PRÇ.PERİ SETİ 164 tane kaliteli lego parçalarından oluşmaktadır. El-göz koordinasyonuna katkı sağlar. Hafiza gelişimi sağlar. Zeka gelişimini destekler Tüm testlerden geçmiştir. 3 yaş ve üzeri için uygundur. 3 yaş oyuncak Ürün boyutları 25cm x 18cm x 4cm..
Marka: LEGO Model: OS-60276
CİTY MAHKUM NAKLİYE ARACI / 244 PARÇA/+5 YAŞ /LEGO..
Marka: LEGO Model: OS-11007
CLASSİC YEŞİL YAPIM PARÇALARI 60 PCS/+4 YAŞ / LEGO   LEGO Classic Yaratıcı Yeşil Yapım Parçalarını açın ve çocukları zengin hayaldünyaları ile yalnız bırakın!   Bu mükemmel oyuncak ile 3 farklı oyuncak modeli yapabilir. Sevimli bir köpek Helikopter Elma ağacı Çocuklar hayal güçlerini kullanarak yen..
Marka: CLICS Model: CL-CP010
*Bu kartlarla yeni modeller inşaa etmek artık daha zevkli.! *İnşaa kartları A4 Boyutundadır. *Clics ile yapılan oyuncaklar kolaylıkla, uzun süreler boyunca muhafaza edilebilir. *Clics çocukların zekalarını ve yaratıcılıklarını geliştirmeleri için çok iyi bir araçtır...
Marka: CLICS Model: CL-CP011
*İlham mı arıyorsunuz? Hatta daha süper kreasyonlar inşa etmek ister misiniz? Eğer öyleyse, bu kişisel evreni oluşturmak için 15 glitter bina kartları, süper pratik kullanım için uygundur.. *İnşaa Glitter kartları A4 Boyutundadır...
Marka: CLICS Model: CL-CP009
*Sadece kitap gönderilir. Legolar dahil değildir. *Bina projeleri için gerçek bir kullanım kılavuzudur.*Glitter clics yanı sıra tasarımları - Kitap (72 sayfa) 40 Clics tasarımlar için planlar (zorluk seviyesi 1 ila 6 yıldız) içerir.*Çocukların;Yaratıcılık ve hayal gücünü, İnce motor becerilerini, M..
Marka: CLICS Model: CL-JR500
*Ürün Ölçüsü: 37x29x27 cm'dir. *Yumuşak malzemeden imal edilmiştir. *Hayal gücünün son noktasındaki zeka oyunudur. *Clics'i, diğer Eğitici Zeka Oyunlarından ayırıcı özelliklerinden birisi de hareket kabiliyetinin yüksek olmasıdır. *Clics,3 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur. *Tekerlek, ..
Marka: CLICS Model: CL-CB801
*Ürün Ölçüsü: 37x29x35 cm'dir. *Hayal gücünün son noktasındaki zeka oyunudur. *Clics'i, diğer Eğitici Zeka Oyunlarından ayırıcı özelliklerinden birisi de hareket kabiliyetinin yüksek olmasıdır. *Clics'i, 3 yaş üstü çocuklara uygundur. *Tekerlek, çubuk, üçgen piramit şeklindeki şapka gibi renkli akse..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 61 (6 Sayfa)
//-->
Sitemizde kullanımı kolaylaştıran teknoloji ve çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası.