Menü
Sepetim

Eğitici Oyuncaklar

Marka: CLEMENTONİ Model: CLM-20046
3D CARS PUZZLE 104 PARÇA   Clementoni'n puzzle ürünleri ile , gelişimlerinin her aşamasında ki çocuklar için güzel vakit geçirmesini sağlayıp; gözlem kabiliyetini ve el becerilerini geliştirmeye yardımcı olur. Hayal gücünü ve yaratıcılığı geliştirir.Malzeme kalitesi ve özel baskı tekniği uzun ömürlü..
Marka: BEMİ TOYS Model: BT-1970
3D Rakamlı Kedi Puzzle *10 Parçadan oluşmaktadır. *Ahşap Puzzle Bloklar çocukların algılama, karar verme, deneme-yanıma ve başarma duygularının gelişimine katkı sağlar. *El becerilerini geliştirmeye ve kas gelişimlerine yardımcı olur. *2 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur...
Marka: BEMİ TOYS Model: BT-1963
3D Rakamlı Tavşan Puzzle *10 Parçadan oluşmaktadır. *Ahşap Puzzle Bloklar çocukların algılama, karar verme, deneme-yanıma ve başarma duygularının gelişimine katkı sağlar. *El becerilerini geliştirmeye ve kas gelişimlerine yardımcı olur. *2 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygundur...
Marka: 4D MASTER Model: 4DM-26101
4D At Anatomi Modeli   4D puzzlelar çocuğunuza nasıl faydalı olur? 1.   Çocuğunuza problem çözmeyi ve sabırlı olmayı öğretir. Biyoloji bilgisi verir.2.   Göz, beyin ve el koordinasyonun için çok iyi bir egzersiz sağlar.3.   Çocuğunuzun özgüven oluşumuna ve onu öğrenmeye teşvik etmenize aracılık eder..
Marka: 4D MASTER Model: 4DM-26099
4D Balina Anatomi Programı   4D puzzlelar çocuğunuza nasıl faydalı olur? 1.   Çocuğunuza problem çözmeyi ve sabırlı olmayı öğretir. Biyoloji bilgisi verir.2.   Göz, beyin ve el koordinasyonun için çok iyi bir egzersiz sağlar.3.   Çocuğunuzun özgüven oluşumuna ve onu öğrenmeye teşvik etmenize aracılı..
Marka: 4D MASTER Model: 4DM-26091
4D Beyaz Kaplan Anatomi Modeli   4D puzzlelar çocuğunuza nasıl faydalı olur? 1.   Çocuğunuza problem çözmeyi ve sabırlı olmayı öğretir. Biyoloji bilgisi verir.2.   Göz, beyin ve el koordinasyonun için çok iyi bir egzersiz sağlar.3.   Çocuğunuzun özgüven oluşumuna ve onu öğrenmeye teşvik etmenize ara..
Marka: 4D MASTER Model: 4DM-26111
4D Büyük Beyaz Köpek Balığı Anatomi Modeli   4D puzzlelar çocuğunuza nasıl faydalı olur? 1.   Çocuğunuza problem çözmeyi ve sabırlı olmayı öğretir. Biyoloji bilgisi verir.2.   Göz, beyin ve el koordinasyonun için çok iyi bir egzersiz sağlar.3.   Çocuğunuzun özgüven oluşumuna ve onu öğrenmeye teşvik ..
Marka: 4D MASTER Model: 4DM-26094
4D Dinozor Anatomi Modeli   4D puzzlelar çocuğunuza nasıl faydalı olur? 1.   Çocuğunuza problem çözmeyi ve sabırlı olmayı öğretir. Biyoloji bilgisi verir.2.   Göz, beyin ve el koordinasyonun için çok iyi bir egzersiz sağlar.3.   Çocuğunuzun özgüven oluşumuna ve onu öğrenmeye teşvik etmenize aracılık..
Marka: 4D MASTER Model: 4DM-25095
4D Dinozor Anatomi Modeli 2   4D puzzlelar çocuğunuza nasıl faydalı olur? 1.   Çocuğunuza problem çözmeyi ve sabırlı olmayı öğretir. Biyoloji bilgisi verir.2.   Göz, beyin ve el koordinasyonun için çok iyi bir egzersiz sağlar.3.   Çocuğunuzun özgüven oluşumuna ve onu öğrenmeye teşvik etmenize aracıl..
Marka: 4D MASTER Model: 4DM-26093
4D Gergedan Anatomi Modeli   4D puzzlelar çocuğunuza nasıl faydalı olur? 1.   Çocuğunuza problem çözmeyi ve sabırlı olmayı öğretir. Biyoloji bilgisi verir.2.   Göz, beyin ve el koordinasyonun için çok iyi bir egzersiz sağlar.3.   Çocuğunuzun özgüven oluşumuna ve onu öğrenmeye teşvik etmenize aracılı..
Marka: 4D MASTER Model: 4DM-26090
4D Goril Anatomi Modeli   4D puzzlelar çocuğunuza nasıl faydalı olur? 1.   Çocuğunuza problem çözmeyi ve sabırlı olmayı öğretir. Biyoloji bilgisi verir.2.   Göz, beyin ve el koordinasyonun için çok iyi bir egzersiz sağlar.3.   Çocuğunuzun özgüven oluşumuna ve onu öğrenmeye teşvik etmenize aracılık e..
Marka: 4D MASTER Model: 4DM-26100
4D İnek Anatomi Modeli   4D puzzlelar çocuğunuza nasıl faydalı olur? 1.   Çocuğunuza problem çözmeyi ve sabırlı olmayı öğretir. Biyoloji bilgisi verir.2.   Göz, beyin ve el koordinasyonun için çok iyi bir egzersiz sağlar.3.   Çocuğunuzun özgüven oluşumuna ve onu öğrenmeye teşvik etmenize aracılık ed..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 439 (37 Sayfa)
//-->
Sitemizde kullanımı kolaylaştıran teknoloji ve çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası.