Menü
Sepetim

Paketleme Makine & Ekipmanları

Marka: Erpak Ambalaj Model: ERA-035
Erpak Ambalaj Bukle Toka 3-16-19-25-32 mm Bukle Toka Ölçülerinde Plastik ŞeritLer İçin Üretilmiş, Mukavemet ve Sağlamlık Açısında En Çok Tercih Edilen tokadır.Kullanılacak Olan Polyester Çember ,Polipropilen Çember veya Kompozit Çember Hazır Olan Ürünün veya Palet’in Altından Geçirilip Üsten Alınara..
Marka: Erpak Ambalaj Model: ERA-027
Erpak Ambalaj Çelik Çember Çelik Çember Yüksek Mukavemetli mükemmel dayanıma sahip her türlü zorlama şartlarında bile maksimum direnci sağlayacak fiziksel özelliklere Sahiptir . uzun zaman aralıklarında meydana gelebilecek sünme kayıpları tümüyle önlenmiştir. iş güvenliği için özel olarak üretilen ..
Marka: Erpak Ambalaj Model: ERA-043
Erpak Ambalaj Çelik Çember Taşıma Arabası Kompozit liftli Çember Taşıma Arabası Kompozit liftli Çemberleri Taşıma Amaçlı Üretilmiştir. 20 x 19 Kasnak Çapı Çemberler İçin Uygundur.Çember Taşıyıcılar Şeritlerin Kolayca Taşınması ,Çember bobinlerin Dağılmaması,Toka Ve Apartaların El Makinalrının Taşınm..
Marka: Erpak Ambalaj Model: ERA-007
Erpak Ambalaj Çember Makinası Kullanım alanının zengin olması nedeniyle en çok kullanılan ve Tercih Edilen çember Makinası’dır Ebat Sınırlaması Olmaksızın, Makine Üzerine Konulan Tüm Ürünler Çemberlenebilir. Ürün Makine Üzerine Konulduktan Sonra, Hazır Durumda Olan Çember Makinaları, Ürün üzerinden ..
Marka: Erpak Ambalaj Model: ERA-041
Erpak Ambalaj Çift Kollu frenli Çember Taşıma Arabası Çift Kollu Çember Taşıma Arabası Polyester Çemberleri Taşıma Amaçlı Üretilmiştir.40 x 15 Kasnak Çapı Çemberler İçin Uygundur.çember Taşıyıcılar Şeritlerin Kolayca Taşınması ,Çember bobinlerin Dağılmaması,Toka Ve Apartaların El Makinalrının Taşınm..
Marka: Erpak Ambalaj Model: ERA-001
Erpak Ambalaj ERP-21 Manuel El Tipi Tokalı Çember Germe Makinası Erp21 Manuel Tokalı Çember Germe Makinası Palet ve Koli Çemberlemede Manuel Olarak Kullanılan En Sağlıklı Makinalardan Biridir. Çember Taşıma Arabasına Çember Takılarak Ve Toka Üzerine Konularak İstediğiniz Yerde Çemberleme Yapabilirs..
Marka: Erpak Ambalaj Model: ERA-030
Erpak Ambalaj Havalı Çelik Çember Makinası Havalı Çelik Çemberleme Makinaları 19 - 25- 32 mm Çelik Çemberleri Toka ve Hava Yardımı ile Çelik Çemberleme Yapar. Çok Sağlam Çemberleme Sistemidir.Çember Genişliği : 32 mm Çember Kalınlığı :0.8-1.2 mm Germe Hızı :4.2 mt/dk Hava Gereksinimi :0.42-0.60 MPa ..
Marka: Erpak Ambalaj Model: ERA-029
Erpak Ambalaj Havalı Çember Makinası AQD 19 Havalı Çember Makinaları Komprosör Yardımı İle Polyester Çember ve P.p Plastik Ambalaj Çemberlerini Hava Yardımı İle Çemberleme İşlemi Yapar.Polyester Çember Çok Daha Mukavemetli Olması Sebebi İle Havalı Çember Makinasında Kullanılması Tavsiye Olunur Toka ..
Marka: Erpak Ambalaj Model: ERA-017
Erpak Ambalaj JK5000 Otomatik Çember Makinası Üzerine Koyabildiğiniz, Her Şeyi Çemberleme Yapabilirsiniz. Çemberlenecek Ürünün Ebatları Makinenin Çerçeve Ölçüsüne Göre Değişiklik Gösterir . Ürünü Makinenin Üzerine Koyduktan Sonra Çember Makinası Üzerinde Bulunan Buton İle Çemberleme Yapılabilir Vey..
Marka: Erpak Ambalaj Model: ERA-038
Erpak Ambalaj Karton Boy Köşebent Ürünlerin Çember Kullanımı Esnasında Kullanılan Plastik Köşe Koruyucular Özellikle Yüksek Mukavemetli Germe Esnasında Ürünlerin Kolilerin Ambalaj Çemberi Tarafından Ezilme Yamulma Kesme ,Gibi Durumlarında Zarar Görmemesi ve Kesmemesi İçin Kullanılır.Plastik Köşe Ko..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 49 (5 Sayfa)
//-->
Sitemizde kullanımı kolaylaştıran teknoloji ve çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası.