Menü
Sepetim

Gıda Ambalaj

Marka: Bi Dünya Kutu Model: bid-005
Bi Dünya Kutu Adet Pasta Kutusu Size Özel Tasarımlar ile Sağlık ve Hijyen Koşullarına Uygun İmalatı Yapılan; Adet Pasta Kutusu Amerikan Bristol, Krome Karton yada ve Kraft kağıda baskısı yapılabilen; Adet Pasta Kutusu; istediğiniz ölçülerde üretilmektedir. İç Yüzeyde Sedef Selefon, Dış Yüzeyde Terci..
Marka: Bi Dünya Kutu Model: bid-013
Bi Dünya Kutu Asetatlı Lokum Kutusu Asetatlı Lokum Kutusu; en özel tasarımları ve uygun fiyatı ile Bi’Dünya Kutu’da… Asetatlı Lokum Kutuları; – 500 g, – 750 g, – 1000 gr – Çekmeceli – Varak Yaldızlı – Tadımlık olarak adlandırılıp üretilmektedir. Amerikan Bristol, Kuşe yada Kraft kağıda baskısı yapıl..
Marka: Bi Dünya Kutu Model: bid-014
Bi Dünya Kutu Askılı Lokum Kutusu Askılı Lokum Kutusu; en özel tasarımları ve uygun fiyatı ile Bi’Dünya Kutu’da… Askılı Lokum Kutusu; – 350 gr, – 500 g, – 750 g, – 1000 gr olarak üretilmektedir. Amerikan Bristol, Kuşe kağıda baskısı yapılabilen; Askılı Lokum Kutuları isteğinize bağlı olarak; İç yüze..
Marka: Bi Dünya Kutu Model: bac-014
Bi Dünya Kutu Baklava Kutusu Ucretsiz Tasarım Desteği ile Baklava Kutusu İmalatı; – Porsiyon – 250 gr, 500 gr, 750 gr – 1000 gr, 1500 gr, 2000 gr – Baklava Tepsi Kutusu olarak üretilmektedir. Amerikan Bristol, Krome Karton yada ve Kraft kağıda baskısı yapılabilen; Baklava Kutusu İmalatı isteğinize b..
Marka: Bi Dünya Kutu Model: bid-001
Bi Dünya Kutu Börek Kutusu Siz En Lezzetli Börekleri Yaparken; En Kaliteli Börek Kutusu Üretimini de Biz Yapıyoruz.Börek Kutuları; – Porsiyon, – 250 gr, 500 gr, 750 gr, – 1000 gr, 1500 gr, 2000 gr – Tepsi Börek Kutusu olarak üretilmektedir. Amerikan Bristol, Krome Karton yada ve Kraft kağıda baskısı..
Marka: Bi Dünya Kutu Model: bid-035
Bi Dünya Kutu Buzdolabı Poşeti Kutusu Buzdolabı Poşeti Kutusu Bi’Dünya Kutu Kalitesi ile Üretiliyor. Size Özel Tasarımı ve Özel Kesimli, Yapıştırmalı ve Katlamalı Şekillerle Amerikan Bristol, Krome Karton veya Kuşe Kağıtlara farklı ebat ve ölçülerde üretimi yapılabilmektedir. Buzdolabı Poşeti Kutusu..
Marka: Bi Dünya Kutu Model: bid-016
Bi Dünya Kutu Çekme Helva Kutusu Çekme Helva Kutusu; En Özel Tasarımları ve Uygun Fiyatı ile Bi’Dünya Kutu’da… Amerikan Bristol, Kuşe yada Kraft kağıda baskısı yapılabilen; Çekme Helva Kutusu; isteğinize bağlı olarak; İç Yüzeyde Sedef Selefon, Asetat Bölümü Tercihe Bağlı; Pvc yada Selefon Dış Yüzeyd..
Marka: Bi Dünya Kutu Model: bid-017
Bi Dünya Kutu Çekmeceli Helva Kutusu Çekmeceli Helva Kutusu İmalatı için Gereken Özen ve Hijyen Koşulları Bi’Dünya Kutu’da… Amerikan Bristol, Kuşe yada Kraft kağıda baskısı yapılabilen; Çekmeceli Helva Kutusu; isteğinize bağlı olarak; İç Yüzeyde Sedef Selefon, Asetat Bölümü Tercihe Bağlı; Pvc yada S..
Marka: Bi Dünya Kutu Model: bid-026
Bi Dünya Kutu Çiğ Köfte Kutusu Çiğ Köfte Kutusu; Amerikan Bristol veya Krome Karton’a baskısı yapılabilen; Çiğ Köfte Kutusu isteğinize bağlı olarak; İç yüzeyde tercihe bağlı sedef selefon, Dış yüzeyde tercihe bağlı; mat veya parlak selefon Ayrıca Dış yüzeyde tercihe bağlı; varak yaldız, kabartma vey..
Marka: Bi Dünya Kutu Model: bid-022
Bi Dünya Kutu Cips Kutusu Kızarmış Patates Kutusu / Karton Kızarmış Patates Kutusu, Patates Cips Ambalajı tamamı Bi’DünyaKutu’da… Size Özel tasarımı ile Cips Kutusu; Amerikan Bristol, Krome Karton yada ve kraft kağıda, farklı ebat ve ölçülerde yapılabilmektedir. Cips Kutusu isteğinize bağlı olarak; ..
Marka: Bi Dünya Kutu Model: bid-036
Bi Dünya Kutu Dondurma Külah Kabı Dondurma Külah Kabı Tasarımı ve İmalatı Bi’Dünya Kutu Tarafından Yapılıyor. Size Özel Tasarımı ve Özel Kesimli, Yapıştırmalı ve Katlamalı Şekillerle Amerikan Bristol, Krome Karton veya Kuşe Kağıtlara farklı ebat ve ölçülerde üretimi yapılabilmektedir. Dondurma Küla..
Marka: Bi Dünya Kutu Model: bid-027
Bi Dünya Kutu Döner Kutusu Döner Paket Kutusu; Dönerlerin Sıcaklığını Uzun Süre Muhafaza Eder, Yağ Akıtmaz. Döner Paket Kutusu; Amerikan Bristol veya Krome Karton’a baskısı yapılabilen; Döner Kutusu isteğinize bağlı olarak; İç yüzeyde tercihe bağlı sedef selefon, Dış yüzeyde tercihe bağlı; mat veya ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 169 (15 Sayfa)
//-->
Sitemizde kullanımı kolaylaştıran teknoloji ve çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası.