Menü
Sepetim

Gübre

Marka: Bacteco Model: bac-010
Bacteco Barrier Stop Bitki boyunu kısaltır. Meyveleri kısaltmaz.Bitkilerin gücü çiçek ve meyveye yönlendirilir; bitkinin BOĞUM ARALARI KISALIR. Sebze ürünleri için özel geliştirilmiş bir üründür. Bitki gövdesi kalınlaşır, bitkilerde kuvvetli çiçek ve meyve büyümesi, daha iyi görülür. Bütün bitkilerd..
Marka: Bacteco Model: bac-008
Bacteco Fenomen Saçak Mükemmel kök gelişimi sağlayarak, sağlıklı ve kaliteli bitki ve ürünler elde edilir. Fidelerin köklenmesinde son derece etkilidir. Ürün kılcal kök attırıcı güçlü ve gür saçak oluşumunu sağlayacak içeriğe sahiptir. Uygulandığında, klorofil oluşumunu ve fotosentezi teşvik eder, p..
Marka: Bacteco Model: bac-006
Bacteco Fenomen Sal Tuzluluğu gidermenin en hızlı ve etkili çözümüdür. Ürünümüz tuzluluğu giderme özelliğinin yanında topraktaki bitki besin elementlerinin bitki tarafından hızlıca alınmasını sağlayacak şekilde çift etkilidir. Kompleksleme ve taşıyıcı özelliklerinden dolayı, toprakta bulunan besin m..
Marka: Bacteco Model: bac-012
Bacteco Multilex Tüm bitkiler için çok yönlü enerji kaynağıdır. Bitki köklerini çalıştırır. Topraktaki besin elementlerinin alınmasına yardımcı olur. Strese karşı bitkiyi korur. Fotosentezi teşvik eder. Bitkiyi canlandırır. Bu bir anyonik taşıyıcıdır...
Marka: Bacteco Model: bac-011
Bacteco Pandora K Meyve ağaçlarında MEYVE GÖZÜ sayısını artırır. Hastalıklara karşı DİRENÇ sağlar. Meyve ağaçları için özel geliştirilmiş bir üründür. Bitki sürgünlerinin boğum araları kısalır, güçlü sürgünler oluşur, kuvvetli çiçeklenme ve verim artışı sağlanır. Ağaçlarda budama maliyeti düşer. Bit..
Marka: Bacteco Model: bac-009
Bacteco Pandora Saçak Mükemmel kök gelişimi sağlayarak, sağlıklı ve kaliteli bitki ve ürünler elde edilir. Fidelerin köklenmesinde son derece etkilidir. Ürün kılcal kök attırıcı güçlü ve gür saçak oluşumunu sağlayacak içeriğe sahiptir. Uygulandığında, klorofil oluşumunu ve fotosentezi teşvik eder, p..
Marka: Bacteco Model: bac-007
Bacteco Pandora Sal Tuzluluğu gidermenin en hızlı ve etkili çözümüdür. Ürünümüz tuzluluğu giderme özelliğinin yanında topraktaki bitki besin elementlerinin bitki tarafından hızlıca alınmasını sağlayacak şekilde çift etkilidir. Kompleksleme ve taşıyıcı özelliklerinden dolayı, toprakta bulunan besin m..
Marka: Bacteco Model: bac-002
Bacteco Picasso Cal Kalsiyum ve nitrat azotu içeren, bitkiler tarafından çok çabuk ve tamamen alınabilen ve taşınabilen özel bir karışımdır. Nitrat azotu sayesinde, içeriğindeki elementler hem yapraklar hem kökler tarafından çok çabuk bitki bünyesine taşınır. Bitki bünyesinde hem yapraklara, hem de ..
Marka: Bacteco Model: bac-004
Bacteco Picasso Cupper Tamamı edta şelatlı özel bir bakırdır. Bitkiyi canlandırır ve gençleştirir. Bitki stomalarından hızla alınır ve bitki içerisinde taşınımı hızlıdır. Bakır noksanlığından meydana gelen arazları engeller, hastalık ve olumsuz koşullara mukavemeti geliştirmeye yardımcı olur. Ürün ö..
Marka: Bacteco Model:
Bacteco Picasso K Çok hızlı ve etkili bir üründür. Topraktan ve yapraktan uygulanabilen yüksek oranda potasyum içeren sıvı bir gübredir. Azottan sonra bitkilerin en fazla gereksinim gösterdiği element potasyumdur ve bu yüzden topraktan fazla miktarlarda kaldırılır. Potasyum bitkiler için son derece ..
Marka: Bacteco Model: bac-003
Bacteco Picasso Micromix Düzenli olarak kullanıldığında bitkilerin iz element ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilmiştir. Hızlı alınabilen, mikro elementler içeren sıvı bir üründür. Bitkilerde uygulandığında mikro element noksanlığını giderir, sararmalar kaybolur, bitki yeni sürgün ve filizler ver..
Marka: Bacteco Model: bac-005
Bacteco Picasso Molibor Molibden ve Bor eksikliğinin hızlı bir şekilde giderilebilmesi için formüle edilmiş bitki tarafından yapraktan hızla alınabilen üstün kalitede bir yaprak gübresidir. Çiçeklenme için son derece önemlidir. Çiçek sayısını artırır ve çiçek tutumunda görev alır. Molibden ve Bor po..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)
//-->
Sitemizde kullanımı kolaylaştıran teknoloji ve çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası.